sta-4-hoverİyi Çözüm

Kale Alarm Hizmet Kalitesi Ve Güvence Sıfır

Alper Alper11 Haziran 16:08

Bir yıldır aboneyim bundan öncesinde X olan aboneliğimi sadece dolar üzerinden fatura etmelerine kızdığım için değiştirmiştim ama değiştirdiğime bin pişman oldum sistem sürekli haberleşme problemlerinden dolayı arıza veriyor sürekli bahaneleri de telefon hattını dan kaynaklandı diyorlar. Telefon hattımda herhangi bir sorun olmadığını belirtiyorum gelen servis personelleri de bunu görüyor. Hizmet veremedikleri için aboneliğimi iptal ettirmek isteyince de yüksek bir meblağ cayma bedeli çıkarıyorlar. Benim yerimi koruyamadık tan sonra bu şirket ne işe yarar niye her ay benden para alır. Bir de beyefendiler haberleşme probleminin mesajını gönderdiklerinde sorumluluk onlardan çıkmış oluyormuş ben niye sisteminizi kullanıyorum o zaman.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Alper 12 Haziran 17:20

Genel müdürlükten Uğur beyle görüştüm şu an için ortak bir çözümde anlaştık bu kez sorunun çözülüp çözülmeyeceğini göreceğiz.

profile-icon Alper 11 Haziran 16:36

Ayrıca madem benim telefon hattımda sorun var neden Pronet kullanırken bu tarz bir arızayla karşılaşmadım ve neden bu telefon hattındaki problem sizin personeliniz gelip cihazda bir şeyler yaptıktan sonra düzeliyor. Siz sisteminizde bir sorun olduğunu kabullenemiyorsunuz. Ayrıca gecenin bir vakti bana haberleşme problemi mesajı atınca sorumluluktan kendinizi kurtarıyor olmanızda rezilliğin başka bir boyutu insanlar evlerini iş yerlerini güvende tutabilmek için size abone oluyor sisteminiz bu kadar güvensiz olunca aldığınız paranın karşılığını ödeyemiyorsunuz.

profile-icon Alper 11 Haziran 16:27

Sizin çözüm dediğiniz bir sonraki arızaya kadar düzelmesi için servis göndermek. Ve telefon hattına kabahat bulmak bunun dışında bir çözüm ürettiğiniz yok. Aylardır görüşüyoruz çözüm için ama sonuç değişmiyor. Ben evime İçim rahat gidemiyorum çünkü size güvenmiyorum güvenilmezsiniz sisteminiz kalitesiz.

Kale Alarm Logo Kale Alarm 11 Haziran 16:10

Sayın Alper İ. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler