Kale Alarm Gelen Elemanın Sorumsuzluğu

Betül Betül31 Ağustos 15:34

31/08 bugün Cansu Hanım keşfe geldi ve 2,5 saat boyunca en az 7-8 farklı fiyat söyledi, sürekli söylediğini yalanladı. Hiç basıma profesyonel olduğunu iddia eden bir firmadan böyle bir şey gelmemişti. Kablosuz dediğini biraz sonra ama onun tabi ki kablosu var biz bunu kablosuz kabul ediyoruz diyerek kovma raddesine geldiğimde Murat bey yetişti. Ben nasıl böyle bir firmaya güvenebilirim?

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Betül 02 Eylül 03:08

Ne yazık ki hiçbir şey çözülmedi. Şikayete anında verdiğiniz cevaptaki gibi hiç kimse aramadı ve ben aradığımda da abone olmadığım için hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Siz böyle bir durumda sizin firmanıza güvenip alarm taktırır miydiniz? Maalesef sizin gibi profesyonel olduğunu düşündüğüm bir firma da bunu yaparsa gerisine hiç söylenecek söz yok.

profile-icon Betül 31 Ağustos 18:01

Teşekkür ederim

Kale Alarm Logo Kale Alarm 31 Ağustos 15:36

Sayın Betül B. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler