Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Kale Alarm Fazla Para Ödememe Sebep Oldular

558görüntüleme
Merve
Merve 03 Kasım 2020 14:10
ÇözüldüÇözüldü
Merve'nin Teşekkür Mesajı
“Ezgi hanımla görüştüm sorun giderildi teşekkürler”

6 yıldır Kale Alarm sistemlerini kullanıyorum. İlk sözleşme imzaladığımızda statik IP almam gerektiği IP değişirse sürekli sorun olabileceği söylendi bende gerekli diye bu hizmeti satın aldım. İnternetime eklettim ve 6 senedir ödüyorum. Telefon hattıyla sürekli hala kale sistemi sorun yaratıyordu ve servis çağırdığımda laf arasında statik IP ödediğimi belirttim ve gelen arkadaş şaşırdı. Neden dedi. Bu sistemi kullanmak için statik IP satın almanıza gerek yoktu belki ilk zaman olabilir ama şu an yok dedi. Bana bu hizmeti aldırdınız ve artık ihtiyaç duyulmamasına rağmen bana bunu ödettiniz. 

Daha geçen ay iptal ettim öğrenince. 25 TL ödüyordum en son düşünün! Kaç yıldır boşuna giden para. Telefon hattını kullanmamak için GPRS sistemi sordum 19 TL dedi gelen yetkili arkadaş ve siz bana aradığımda 25 + KDV diyorsunuz. Boşa ödettiğiniz paralar ne olacak? 6 yılı aşkın zamandır size para ödüyorum ve 10 TL için telefonda tartışıyoruz. Siz bana 2 yıl ücretsiz hizmet verseniz 6 yıldır ödediğim para etmez!

Kale Alarm Logo
Kale Alarm03 Kasım 2020 14:11

Sayın Merve A. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Merve
Merve03 Kasım 2020 16:20

Ezgi hanımla görüştüm sorun giderildi teşekkürler

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler