Toplam çözüm sayısı
..
Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Atıl'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Kale Alarm Defans Sorunu Ve Servis Gelmiyor

531görüntüleme
Atıl
Atıl 13 Ocak 17:04
ÇözüldüÇözüldü
Atıl'ın Teşekkür Mesajı
“Şikayetimle ilgili gerekli aksiyonları alan Uğur Bey'in ilgisine teşekkürler.”

Yaklaşık 3 senedir 2 adresimde de Kale ® Alarm hizmeti alıyorum. Bir adresimde ekstra defans ürünü de var, ekstra defansta her sene mutlaka bir sorun çıkarıyor. Dün kapıyı kilitleyip evden çıktık akşam geldik eve ® giremiyoruz, kilit silindire imkanı yok girmiyor, akşam saati saatlerce bununla uğraştık, servis getire bilene kadar sürekli Kale Alarm Kale Kilit ® birbirine top atıp durdu. Gelen arkadaş kilidi delmeden açamadı, şimdi 1 gündür servisin gelip delinmiş şekilde olan silindiri değiştirmesini bekliyoruz, gün boyu 3 kere çağrı merkeziyle görüşmeme rağmen zahmet edip servis bir kere geri dönüş yapmadı. 

Çağrı merkezi dalga geçer gibi sürekli aynı cümleler aciliyet belirttik mail attık devamı yok, bilgi veren var mı oda yok, saat aralığı belirtin oda yok. Sorun yaşayan i gücü bırakıp Kale'nin servisini bekleyecek evde, onlarda ne zaman keyifleri olur hangi gün gelirlerse. Servis hizmeti gerçek manada çok yetersiz, çağrı merkezi sorun çözmüyor. Böyle giderse kesinlikle üyelik yenilemeyi düşünmüyorum.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm13 Ocak 17:05

Sayın Atıl C. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Atıl
Atıl15 Ocak 11:43

Şikayetimle ilgili gerekli aksiyonları alan Uğur Bey'in ilgisine teşekkürler.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler