Kale Alarm Çalmıyor!

Sertaç Sertaç30 Haziran 17:46

Geçen yıl yeri için alarm sistemi kurdurduk. Kale Alarm 'dan gelip R*** bey keşif yatı ve size üç adet hareket sensörü ile iki kapı alarmı, siren ve panel yeterli dedi. Daha önce de benzer sistem kullanılış ve yeterli olmuştu.

Sistemi kurduktan sonra alarm yeri yersiz gece saat 2 de 3 de sinyal verdi. Telefon ile beni aradılar ve en az üç beş defa hatalı alarm denildi. 

Geçen hafta iş yerimin alarmını kurup çıktım. Sabah geldiğimizde 3 katlı iş yerinin tamamı didik didik aranmış el değmedik eşya bırakılmamıştı. Kamera kayıtlarına baktık. Hırsız girip 30 dakika içeride dolaşıyor. Hiçbir alarm çalmıyor. Polis geldi adli süre başladı.

Firmayı aradık. Kale Alarm neden çalmadı dedik. Teknik servis baksın dediler Gelen servis sensörün pilinin bittiğini diğer sensörün hatalı yönlendirildiğini söyledi ve gitti. Sözleşmelerini 6 sayfa hazırlamışlar ve biz ne pile ne teknik hatalara karışmayız.

 Sorumluluk almayız yazmışlar. İşin içinden çıkmanın en iyi yolu bu olsa gerek. Tüketici aleyhine sözleşmeyi imzalatıp kendini rahata almak. Şimdi hukuk yoluna başvuracağız ve Kale Alarm güvenlikten kayıplarınızı talep edeceğiz. 

Sistemi sökmek için de bakalım yüzleri kızarmadan ek ücret talep edecekler mi? Onu da sözleşmeye yazmışlar.  

Cevaplar

Kale Alarm Logo Kale Alarm 01 Temmuz 07:49

Sayın Sertaç K. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler