Toplam çözüm sayısı
..
Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Kale Alarm Çalışmayan Alarm Sistemi

685görüntüleme
Ergün
Ergün 30 Aralık 2020 11:29

İş yerinize veya evinize, güvenliğiniz için Kale ® Alarm alacağınıza gidin pazardan 5₺ ye kapı ya da pencereleri açtığınızda çalan alarmlardan alın daha iyi. Bu firma sizin evinize ya da iş yerinize kurduğu alarm görevini yerine getirmez devreye girmez. Dosta korku düşmana güven veren alarm sistemi. Hasmı olanlar hasımlarına Kale Alarmı önerebilirler. Çünkü Kale Alarm hiçbir işe yaramayan 3 senedir boşuna para ödediğimiz. 

Bir kere bulaşıp sonra çalışmayan sistemi iptal ettirmek istediğinizde ama kontratınız var diyen Türkiye'ye yakışmayan bir şirket. Bu şirket savunma sanayisinde de rol alıyor. Temennim ülkemizin bu kadar vasat bir firmanın ülkemizde alarm, savunma sanayii gibi şeylerden el çektirilip bir an önce yapabildikleri en teknolojik şeyin aşma kilitten öteye gitmemesidir. Siz asma kilitten başka bir şey üretmeyin.

 Sizin kale diye aldığınız isim olsa olsa Türk milli takımının 1984 yılındaki 8-0 mağlubiyetindeki kaleci yaşarın koruyamadığı kale den ilham alarak koymuşsunuzdur. Sizin kale isminiz İstanbul'da fatihin fetih zaferinin üzerine talan edilen içi kaçak imarla pis bir görüntü oluşturan kaleden geliyor herhalde. Alarm güvenlik sizin harcınız değil, çapınız değil, işiniz değil, kapasiteniz yok.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm30 Aralık 2020 11:30

Sayın Ergün S. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Ergün
Ergün13 Ocak 23:54

Vallahi sorumlunuz/müdür/takım lideri beni arıyor. Konuşurken, müşteri olarak bir şey anlatırken daha sözümü bitirmeden defalarca sözümü kesti. Dinlemiyor. Defalarca alarm sistemleri tam ve faal çalışmadığı halde sanki ben suçluymuşum gibi imalarda bulunuyor. Bir müşteri nasıl çileden çıkartılır çok iyi biliyor ve elinden geleni yapıyor. Kendisi takım lideri olarak böyleyse yönettiği takım ne halde çok merak ediyorum. Takım lideri böyleyse müdürler ne alemdedir. Bakın müdürlerin benim çalışmayan alarm sistemim hakkında verdikleri teklife bak sanki ben hatalıymışım gibi ben yanlış yapmışım gibi 12 ay %50 indirim yapmışlar bu da yaklaşık olarak 1200₺ ye filan denk geliyor. Fakat benim evimin pır dedektörü ve giriş kapı manyetik kontağı 10 aydır çalışmadığı halde boşa ödediğim 2200₺ nin 1.000₺ si bana mal ediyorlar ve 2022 yılına kadar olan aboneliğimi bir de 2024 yılına kadar uzatacak mışım sözleşmemi. Her türlü siz suçlusunuz. Bununla da bitmiyor. 3 yıldır evde kalan biri olduğunda kullandığım sleep mode kuruluyken eve girip çıktığımda alarm sure tanıyordu fakat öyle değilmiş yani sistem 3 yıldır arızalıymış. Bu arada verdiğiniz e-posta adresine mail yolladım yaklaşık 10 gündür cevap bile vermediniz. Süreç bundan sonra mahkemelik kusura bakmayın.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Okan
Okan13 Ocak 23:32
 

Pronet güvenlik hizmetlerinden faydalanmak isterseniz yardımcı olabilirim

Ergün
Ergün13 Ocak 23:41
 

Şu an süreç mahkemelik oldu. Bu zamana kadar boşa ödediklerimizi tahsil ettikten sonra yeni bir alarm firması tercih edeceğiz. Bu arada. Kapı açılınca alarm ve pır dedektör çalışmadığı halde evimiz korunuyormuş. Mudur cevabı.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler