sta-4-hoverİyi Çözüm

Kale Alarm Bir Aydır Söküm Yapmıyor

Burak Burak08 Eylül 13:29

6 yıldır kullandığım Kale Alarm aboneliğimi yeni eve taşındığım in sonlandırdım. Kale Alarm'dan evimi kiraya verdiğim kiracı taşınmadan (eve boyacılar gireceği için) sökmelerini rica ettim. İlk önce 15 gün içinde söküleceğini söylediler. Kiracı taşındı aradan neredeyse 1 ay geçti, defalarca aramama rağmen kesinlikle söküm yapmıyorlar. Kale Alarm yüzünden kiracı badana yapmadan eve taşındı.

Kurulum olacağı zaman 1 günde yapıp söküm için 1 aydır defalarca aramama rağmen gelmeyerek adeta müşteriyi sözleşmeyi sonlandırdığı için cezalandırıyorlar. Evimizi kiraya vermek için Kale Alarm'ın keyfini mi bekleyeceğiz? Ya da söküm için geçecek sürede benim kira kaybımı Kale Alarm mı karşılayacak? 1 günde yapılan kurulumun 1 ayda sökülememesinin ticari ahlaka sığmadığını düşünüyorum. Zaten zorlu taşınma sürecimi daha da zorlu ve stresli hale getiren Kale Alarm'ı bir daha kullanmayacağım.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Burak 08 Eylül 15:38

Vefa Bey ile görüşüldü, konuyla ilgilenerek en kısa sürede söküm için ekip göndereceği bilgisi verildi.

Kale Alarm Logo Kale Alarm 08 Eylül 13:30

Sayın Burak B. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler