Kale Alarm ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Murat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Kale Alarm Abonelik İptali Sürecin Söküm Bedeli İsteniyor

931görüntüleme
Murat
Murat 02 Ekim 2020 12:30
ÇözüldüÇözüldü
Murat'ın Teşekkür Mesajı
“Şikayetim üzerine Kale Merkez çözüm hattından Salih Bey benimle iletişime geçti. Sorunun çözüme kavuşturulması için gösterdiği çaba için teşekkür ederim. Sonuç olarak sorun çözüme ulaşmıştır.”

2 yıldır kullandığım sistemi taahhüdün bitmesiyle birlikte kapatmak istedim. Fakat söküm bedeli adı altında 300 TL + KDV istendi. Bunun mantıklı hiçbir izahı yoktur. Kale Alarm müşterisi olarak ödemelerimi ve sorumluluklarımı zamanında yerine getirdim. Hatta pandemi döneminde dükkanımı kapatmak zorunda kalmama rağmen faturayı günü gününe ödedim. Ancak firma, hele hele pandeminin yaşandığı bir dönemde yardımcı olmak yerine nereden para koparabilirim diye düşünüyor. Bu konuda tüm yasal yollara başvuracağımı bildirmek istiyorum. Gerekeni en kısa zamanda yapıp ilgili mercilere şikayette bulunacağım.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm02 Ekim 2020 12:31

Sayın Murat Can D. Memnuniyetinizi sağlamak adına Kale Alarm Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 444 724 0 numaralı çağrı merkezimiz ya da “[email protected]” mail adresimiz kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Murat
Murat02 Ekim 2020 16:08

Şikayetim üzerine Kale Merkez çözüm hattından Salih Bey benimle iletişime geçti. Sorunun çözüme kavuşturulması için gösterdiği çaba için teşekkür ederim. Sonuç olarak sorun çözüme ulaşmıştır.

Kale Alarm Logo
Kale Alarm02 Ekim 2020 16:12

Sayın Murat Can D. 02.10.2020 tarihinde yapılan görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Kale Alarm Müşteri Memnuniyeti Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler