27 Mayıs 2016

Kale 2 Aydır Defolu Banyo Lavabosu ve Duşakabin Montajı İle İlgili Bitmeyen Sorunlar!

03.04.2016 Kale lavabo seti ve 90*90 duşakabin satın almıştım. Montaj için yetkili servisin 16.04.2016 montajları gerçekleştirdi. Montaj yetkilisi 1 gün boyunca kesinlikle dokunulmaması gerektiğini belirtmiş ve 1 gün sonunda ürünlerin bantlarını çıkardık. Lavabonun defolu olduğunu, duşakabin silikonların düzgün şekilde yapılmadığı banyonun içerisinde su akıttığını, tekne kısmının üzerine bastığımızda sıkıntı olduğunu tespit ettik.

Konuyu müşteri hizmetleri ile görüşmemizde montaj yapan servisin tutanak ile düzenlemesi ve eksikliklerin giderilmesi için çağırmamızı söylendi ve 23.04.2016 servis lavabo ve tekne alın kısmı için sipariş vereceğini belirtti. Yeni ürünler kargodan kırık geldiği ve yenisi için 1 ayı aşkın bekliyoruz. Servisin 2. gelmesinde silikonları tekrar yapmasına rağmen su akıtıyor, teker kısmı raydan çıktığını. Uğraşman, paranızla rezil olman artı çok ilgililer-ben aradım.

Mustafa K. 663 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa K.27 Ekim 2016

  Duşakabin alın kısmı değişmediğinizden haberiniz var mı? Cam filmleri zaten mahkemelik, ha bu arada tekrar hatırlatım banyo lavabo alın dolabı kabarmıştı ya bununla ilgili de bekliyoruz. Ve tam koca 7 ayı devirdik. Bu gidişle ürünler garantiden çıkacak diyorsunuz. Müşterinin (... .) psikolojisini iyi çözmüşsünüz.

 • Mustafa K.12 Ağustos 2016

  Tarih 12.08.2016 Duşakabin ile ilgili sorunlarım halen devam etmektedir. Konuyu satın aldığım Koçtaş ada bildirdim. Koçtaş tan sorumlu Orhan Bey varmış Kale' den güya beni aracakmış. Ürünü 4,5 aydır kullanıyorum. İmkanım olsa Kalenin fabrikasının önünde aldığım o ürünleri yakacağım da işte.

 • Mustafa K.30 Haziran 2016

  Kale Banyo Yetkilisi, eğer kullandığımız temizlik ürünün gerçekten banyo için uygun olmadığını tespit etmişseniz, sanırım bir kanıtınız var. Lütfen bu kanıtı şikayetvar dan paylaşın da müşteriniz olarak bende bileyim. Kale müşteri hizmetleri, gelen kalenin fabrikadan uzmanı değil camı ve filmi üreten tedarikçi, yalan dolanlarla iş yapmayın. Duşakabin alın halen değişmedi.

 • Kale Müşteri Temsilcisi30 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz; Yapılan inceleme sonrasında,ürünlerin uygun olmayan temizleyiciler ile temizlendiği tespit edilmiştir. Kullanılmış olan temizleyicinin krom yüzeyler için uygun olduğu bilgisi ürün yüzeyinde yer almaktadır. Kullanıcı kaynaklı bir hata olması sebebi ile şikayetiniz kabul edilmemektedir. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa K.26 Haziran 2016

  Ürünlerleilgilişikayetciolduğumdanberi3 ay geçti film camları şu lekeleri gibi iz kaldı, geçen hafta servis sirkeli şu ile çıkarmaya çalıştı çıkmadı ve ürünün hatalı olduğunu haber vereceğini bildirdi. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini aradım bugün için Kalenin uzman geleceği dün teyit ettim. Bugüngelen uzman kimyasal kullandınız ve bu yüzden olmuş sirkeli şu ile temizlemeniz gerekir diye tespit yaptı. Uzman ve Teknik servise ayrı ayrı görüşmede temizliği ile ilgili bir şey söylenmediğini ve sirkeli suyla silin diye asla bir sözün geçmediğini bildirirdim ama nafile. Kale kılıfına uydurmuş, uzman dediği fabrikadan geleceğini bildirdi fakat gelen uzman duşakabin camlarını yapan alt taşeronfirmaimiş. Adamkendimalınihatalıkabuledermi:) ödediğimherkürüsuiçinhakkimihelaletmiyorum. Pazartesiilkişolaraktuketicimahkemesinebaşvuracağız.

 • Mustafa K.25 Haziran 2016

  Kaleden aldığım ürünlerle ilgili şikayetçi olduğumdan beri 3 ay geçtiDuşakabin film camları düşeyde su lekeleri gibi iz kaldı ve duşakabin rezil görüntüde, kaldır at. Geçen hafta servis geldi sirkeli su ile çıkarmaya çalıştı çıkmadı ve ürünün hatalı olduğunu ve fabrikaya haber vereceğini bildirdi. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini aradım konuyu ve bugün için Kalenin bilirkişisi uzmanı geleceği zar zor dün teyit ettim. Bugün gelen uzman kimyasal kullandınız ve bu yüzden olmuş sirkeli su ile temizlemeniz gerekir diye tespit yaptı. Ya sabır, uzman ve Teknik servise ayrı ayrı görüşmemde temizliği ile ilgili bir şey söylenmediğini ve sirkeli suyla silin diye asla br sözün geçmediğini bildirir

 • Mustafa K.02 Haziran 2016

  Kale Müşteri Hizmetleri: En kısa süre dediği kısmında bile bir tutarlılık yok. 1 hafta oldu halen hiçbir şey değişmedi. Bugün telefonla da müşteri hizmetleri ile görüştüm aynı şeyler söyleniyor. Şimdi utanmadan cevap verilsin diye birkaç cümle birşey yazarlar. Gerekli yasal haklarım saklı kalmak koşulu ile son ihtarımdır.

 • Kale Müşteri Temsilcisi27 Mayıs 2016

  Merhaba, İlgili bildiriminize istinaden en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön