06 Ocak 2014

Kahve Dünyası'nın Müşteriye Bağıran Personeli!

Eminönü şubenize gittik ve içerisi inanılmaz bir makina gürültüsüyle doluydu. Bu sorun değil tabi, paket alıp çıkacağımız için stand kısmından kahve istemeye yöneldik. Gürültüden kelime kelime söylerken kahve alacaktım deyip tam da hangi tür ve boy olacağını söyleyecektik ki, oradaki küçük hanım gayet ters ve yüksek ses tonuyla; 50 tane kahve var ne istiyorsunuz onu söyleyeceksiniz ne bileyim ben ne istiyorsunuz, 50 çeşitten kimin ne içeceğini mi bileceğim ben vs bağırdı. Hatta geleneksel deyimle çemkirdi.


Şaşırdım. Yaşı ve belki boş olmasına rağmen yoğun saatler çalışması itibariyle bir şey demek istemedim ama hepimiz çok gerildik. Yapmasın böyle başkasına denk gelir kalbini çok kırarlar.

Muhammet 332 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet10 Ocak 2014

    Bir daha gitmem ama samimi mesajları o antipatiyi kırmadı değil, umarım cidden ilgilenirler

  • Kahve Dünyası Temsilcisi09 Ocak 2014

    Öncelikle Eminönü mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Kahve Dünyası olarak bizim farkımız sizlere en güzel en kaliteli ürünleri güleryüzlü bir hizmetle sunmaktır. Bu anlamda ekibimizi sürekli uyarıyor ve eğitiyoruz. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön