Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kahve Dünyası'nın Giderek Kaliteyi Düşürmesi

Dilara
08 Mayıs 16:43
660

Bugün, Kahve Dünyasına "Buzlu Latte" almaya gittim. 80 liraydı, yapılışını izledim. Tek yapılan şey bardağın ağzına kadar buz dayayıp, yine ağzına kadar süt koyup, ayıp olmasın diye birazcık kahve koymak, barista kahveyi karıştırmadı bile.

Bardağın üst kısmı kahverengi altı beyaz olarak bana verdi. Verirken yüzüme bile bakmadı. Kasiyer de aynı şekilde. Çalışma şartlarından dolayı artık gülümseme bekleyemiyoruz maalesef ama en azından müşterinin yüzüne bakılırdı eskiden.

 Diğer müşterilerine de aynı şekilde davrandılar.-Kahve Dünyasına şu an talebin arttığının farkındayım, malum rakip markayı, depremdeki olaylardan ya da Filistin olayından dolayı veyahut yerli bir marka olduğu için tercih edenlerden kaynaklı popülaritesi artmış durumda.- Beni çok üzdü. 

Dükkandaki durum, içtiğim kahve asla kaliteli bir kahve değildi. Zaten çok yarım yalamak hazırlandı ve buzları çıkarttığımda bardak içindeki kahvenin yüksekliği yarısına iniyor. 

Buzlu Kahvenin yapılması o kadarda zor değil, herkes evinde yapabilir. Ben 80 lira veriyorsam içtiğim kahvenin bir özelliği olmalı yani. Yerli bir marka olarak lütfen biraz daha özenli tarifler sunun. (Kahve Dünyasına 3 yıldır düzenli olarak giderim, eskiden kesinlikle daha iyiydi. Barista ve kasiyer olan kişiler daha tecrübeli ve arkadaş canlısıydı, kahvelerin tadı ile evdeki yapılan kahvenin tadı arasında fark vardı.)

Dilara
08 Mayıs 16:54

Kahve Dünyası Acibadem şubesi

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Kahve Dünyası Optimum Kahve Dunyası

Elif
08 Haziran 16:31
256

Kahve Dünyası Fıstıklı Latte Ürünü

Yaren
28 Mayıs 17:44
483
1

Kahve Dünyası Stok Problemi Ve Uygulama Entegrasyonu

İrmak
25 Mayıs 12:51
329
1

Kozzy Kahve Dünyası Saygısız Personel

Yeşim
20 Mayıs 16:13
344

Kahve Dünyası Ankamall Sürekli Hatalı Sipariş Kaba Davranış

Mrw
19 Mayıs 14:18
330
Kahve Dünyası Ankamall Sürekli Hatalı Sipariş Kaba Davranış
Benzer Şikayet Yaz