22 Ocak 2014 #2250845

Kahve Dünyası'nda Servis Edilen Bozuk Mocha

Metroport'ta bulunan Kahve Dünyası şubesine yaklaşık 30 dk önce gittim. 1 adet Mocha söyledim ilk başta gelen Mocha bardağı kirliydi. Daha önce biri o bardağı kullanmış, yıkanmadan bana servis edilmiş bir görüntüsü vardı. Lekeli bardak olduğunu söyledim fakat bana kahve lekesi olduğunu söylediler. Kahve lekesi olsa dahi ki değildi, o lekeyi ben görmek zorunda değilim.


Neyse kahve değişti. Gelen Mocha'nın üzerindeki yeşil renge de anlam veremedim. Neyse bir yudum aldım. Az daha kusacaktım. Benim ağzımda mı sorun var dedim. Arkadaşıma içirdim oda aynı tepkiyi verdi. Kasadaki kişi normal tadı olduğunu söyledi fakat ben acilen oranın denetlenmesini istiyorum.


Kahve Dünyası'na yakışmayan bir durum bu. Bir daha da gitmem.

Alp 565 Okunma

Cevaplar

 • Alp'ın Teşekkür Mesajı26 Ocak 2014

  bugün kahve dünyasıyla ilgili düşüncelerimin değişmesi için metroportdaki kahve dünyasına gittim ve gerçekten düşüncelerimin değişmesinde Kıvanç Beye teşekkür ederim böyle bilgili ve ilgili birilerinin kahve dünyasında olması beni ayrıca mutlu etti kahveyle ilgili düşüncelerimi tamamen değişti ve cok güzel aydınlattı burdan bu şikayetime de cevap veren kahve dünyası yetkililerine de ayriyetten teşekkür ederim ama Kıvanc Beyinde bunda buyuk katkıları oldu belki başka biri olsa değişmezdi fikrim bilgisiyle ve alakası beni cok tatmin etti teşekkürler kahve dünyası teşekkürler Kıvanc Bey

 • Alp26 Ocak 2014

  bugün metro port daki kahve dünyasına gittim düşüncelerimin değişmesi için ve gerçekten değişti ama bizle ilgilenen kıvanç Beye ayrıca teşekkür ederim Kıvanc Bey olmasa belkide düşüncelerim değişmezdi gerçekten ilgi alakası cok güzeldi ve kahveyle ilgili düşünceleriminde değişmesinde de cok yardımcı oldu yine kıvanç Beye teşekkür ederim gerçekten kahve dünyasında böyle bilgili ve ilgili birilerinin olması beni ayrıca mutlu etti ve kahve dünyasıyla ilgili olumsuz düşüncelerim silindi teşekkür ederim kahve dünyası teşekkür ederim Kıvanc Bey

 • Alp23 Ocak 2014

  Öncelikle bana geri dönüş yaptığınız için teşekkürler metroport şubesine gidebilirim işyerim yakın zaten 26.01.2014 tarihinde gidebilirim ama hala endişelerim yok dil çünkü o mocha nın tadı zihnime işledi resmen bu fikrin değişmesi için ziyaret edebilirim; teşekkürler iyi çalışmalar.

 • Kahve Dünyası Temsilcisi23 Ocak 2014

  Öncelikle mağazamızda tatmış olduğunuz ürünümüzle ilgili yaşadığınız bu durum nedeniyle özürlerimizi belirtiriz. Şikayetiniz üzerine mağazamıza denetim ekiplerimizi yönlendirdik; ürünün reçetesine uygun yapılıp yapılmadığını kontrol ederek standart ürün sunumu için gerekirse tekrar eğitim verecekler. Bizi konuyla ilgili bilgilendirdiğiniz için ayrıca çok teşekkür ederiz. Sizleri ürünümüzü gerçek tadıyla keyifle tüketebilmeniz için de müsait olduğunuzda mağazamızda ağırlamak isteriz.

 • Alp22 Ocak 2014

  birdahada ne gederim nede yakınlarımı sokarım kahve dünyasına ben böyle bşey görmedim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön