28 Temmuz 2016

Kahve Dünyası Yanıltıcı Kampanyalar!

27.7.2016 tarihinde saat 13:00'de İstanbul Forum AVM'de bulunan Kahve Dünyasına gidip öncelikle bomboş dükkanda servis açılması için 45 dk bekledim, ardından adı k*** k*** olan bayan personel rica minnet siparişimi aldıktan sonra sandviç+içecek kombini olan menülerden seçtiğim menüde ki ürünlerin olmadığını 2 defa da parçalı olarak siparişi verdikten sonra söyledi. Alternatif ürünlerde fiyatlar kampanya fiyatından düştüğü için ne kadar ödeyeceğimi öğrenmek istediğimde kendisi ''bunların tanesinin ne kadar olduğunu biliyor musunuz? '' dedi bende '' burada çalıştığınız için sizin bilmeniz gerekmez mi?


Dedim velhasıl kurumun hataları; Yanıltıcı kampanya/reklam yapıp müşteriyi yanıltmak, kendi kusurlarından dolayı siparişle ilgili inisiyatif alamamak, personelin hesap sorma/patronvari davranışları stres faktörü, şeflerinin memnuniyetsizliğimi dile getirdiğimde kuru bir özür ile beni savması...

Deniz 490 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön