01 Şubat 2014 #2270521

Kahve Dünyası Personelin Kabalığı

Geçen hafta sonu Paladıumun Kahve Dünyası'na gittik. Dakikalarca bekledik. Ancak doğru dürüst bir sıra anlayışı olmadığından bizden sonra gelen sıradan çıkıp birisi sağda solda bekleyen aile masaya oturdu.Bizim daha önce geldiğimizi belirttik ancak beklemediğim bir cevap aldık. Herkesin içinde bize "Beyefendi sabahtan beri bekliyor ya"diyerek, bizi oturan bütün müşterilere rezil etti. Kendisinin yetkili olduğunu söyleyen şahıs ta olaylara müdahale etmedi.


Olan bizim haftasonumuza oldu. Buraya kadar olanlar Paladıum'un mağazası ile alakalı. O gün bu olayı anlatan bir şikayeti K.D internet sitesine gönderdim. Bir haftadır ne arayan ne soran var. Nasıl olsa bizim bütün dükkanlarımız doluyor diye olaylara müdahale etmeyen, bir zihniyetler daha ne kadar ilerlersiniz bunu çok merak ediyorum.

Tolga 228 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Şikayetiniz hem bu siteden, hem de Kahve Dünyası info adresinden bize ulaştı, Şikayetiniz üzerine mağazamız ile iletişime geçerek söz konusu personelimizi tespit ettik; yazılı savunmalarını aldık ve uyarılarımızı yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli.Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.

  • Tolga06 Şubat 2014

    Ne arayan var ne soran

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön