25 Nisan 2013

Kahve Dünyası Personeli Önce Yargıladı Sonra Saldırmaya Çalıştı!

Dün akşam (24. 04. 2013) Kahve Dünyası, Metroport şubesine şehir dışından gelen iki arkadaşımla beraber gittim. Uzun süren çabalarımızın ardından neredeyse bizi kovduğu yönde yorumlanabilecek tavırdaki bir personel siparişimizi aldı. Beklenen bir sürenin ardından sipariş geldi, beklediğimin aksine soğuk bir içecek vardı ve bunun sıcak bir içecekle değişmesini istedim.


Ben içeceğimi beklerken ilk siparişi alan arkadaş rahatsız edici bir tavırla "siz yanlış verdiniz, ben yanlış almadım, bunu anlayın bir kere" gibi sözler sarfetti. Yetkili kişi ile konuşmaya çalışırken geçiştirildim, diğer çalışanlar ise personeli saldırmaması için tutuyordu. (yetkilinin adı E*** bey, personel R*****)

Uğur 219 Okunma

Cevaplar

  • Uğur29 Aralık 2014

    Kahve Dünyası kurumsal olarak bu olaydan kaçtı, sıklıkla rahatsız edince şube sorumlusuna bildirmişler durumu. O da beni davet etti ve sohbet eşliğinde birer kahve içtik, özür dilediler. O günden sonra Kahve Dünyasının hiçbir şubesine girmedim tabii. Belli ki bu tutum değişmeyecekti çünkü, kurumsal tarafın hiç umrunda değildi, laf olsun diye özür dilendi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön