03 Haziran 2016

Kahve Dünyası Müşteri Memnuniyetsizliği!

Bursa, Podyumpark Kahve Dünyası şubenizden 02.06.2016 tarihinde 22:00 sularında ziyaretime gelen dostumla kahve içmeye niyetlenmiştim. Daha önce de her zamanki gibi birçok kez nezih mekanınızda nefis kahvenizden tatmıştım. Ancak vermiş olduğum tarihte mekana oturdum tam tamına 32 dakika benim masam ile ilgilenilmedi.


Garsonlar sanki hayrına iş yapar gibi bir hayli ilgisizdi. Sonra sarışın, uzun boylu, zayıf, bay garsona seslendim ve kaba bir tavır takınarak ''böyle seslenemezsiniz'' diyerek karşılık verdi. Masama 2 adet su getirdikten sonra kahvelerimizin gelmesi için 20 dakika kadar daha bekledik. Siparişimizin yine gelmemesi bizi gerçekten sinirlendirdi. Kalkıp mekandan ayrıldık. Aklıma takılan Kahve Dünyası çalışanları her zaman güler yüzlü, memnuniyet verici tarzdandı, fakat o geceki yaşadıklarım tam bir hüsrandı.

Erdoğan 468 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi06 Haziran 2016

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön