11 Temmuz 2016

Kahve Dünyası Hesap Sorunu!

Biz firmadan çok memnunduk. Adana' da olmadığı için İstanbul Eskişehir'de ürünlerini kullanıyorduk, bizim yakınımıza açıldı gittik hesabı ödedik ondan sonra elemanın biri bir süre sonra önümüzü keserek hesap ödemediğimizi iddia etti ve yanımızdaki insanlara rezil olduk.


Mekana gittik ve hatalarını anladılar ama olan oldu, elemanların birbirinden haberi yok. Siparişlerde de sorun yaşadık, onu göz ardı ettik bir garsona sipariş veriyorsun başkası geliyor oda tekrar sipariş alıyor fakat siparişler gelmiyor ama hesap için bizi mağdur etmeleri arkadaşlarımıza karşı çok mahcup bıraktı. Böyle bir firmada böyle eksikliğin olması çok acı bir şey..

Fevzi 505 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi07 Ocak 2017

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız.Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.

  • Fevzi19 Ağustos 2016

    Adana Turgut Özal mağazası siz böyle daha çok müşteri kaybedersiniz

  • Kahve Dünyası Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Mağaza bilgisini bizler ile paylaşabilir misiniz? İyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön