12 Mart 2015

Kahve Dünyası Erimiş Küflenmiş Meyveli Çikolata!

Kahve Dünyası Agora AVM'de 1 tane fondü söyledim, karışık meyveli geldi. Soğuk bir çikolata meyveler erimiş ve küflenmiş çikolataya dönmüş. Hesabı öderken durumu anlattım meyveyi tek bir manavdan alıyormuş patron o da taze olmuyormuş açıklamaya bak ya! O zaman satmayın biz cop tenekesi miyiz sizin patronunuz 2 kuruş fazla kazanacak diye? Bir daha da bir şey almam da yemem ilk zaman ki kalite kalmadı.

Orhan 1.660 Okunma

Cevaplar

  • Orhan15 Mart 2015

    Bu cvb. Bile size yakışmıyor fondue sıcak gelir ki cıkolata donmasın bu sıze kara bir leke Kullandığınız meyveleri tavuklar bile yemez size tavsiyem İzmir'de 2 tane mağazanız var tansas ve migroslarda günlük taze meyve geliyor sanal marketten bile temin edebilirsiniz ayağınıza kadar gelir alım müdürünüzü uyarın işini düzgün yapsın paramla zehirlenemem

  • Kahve Dünyası Temsilcisi12 Mart 2015

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağazamızı uyardık. Mağazalarımızın tedarikçilerden aldıkları her ürün için belirli ürün standartları var. Bu standartların dışında ürün geldiğinde kesinlikle ürünü teslim almadan iade etmeleri gerekiyor. Sizlere her mağazada aynı kalite ve tazelikte ürünü sunmak için bu bizim değişmez kuralımızdır. Fiyat vs. gibi hiçbir sebeple standart dışı mal alınması sözkonusu olamaz. Bu durum için tekrar sizden özür diler,Sizi tekrar mağazamızda ağırlamak ve ürünümüzü size olması gerektiği şekliyle sunmak isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön