14 Ekim 2016

Kahve Dünyası Yanlış Kahve, Fazla Ücret!

11 Ekim Perşembe günü Cevahir AVM Kahve Dünyası'na kahve almak için uğradım. 100 gr decaf kahve almak istediğimi, kahvenin french press'e göre çekilmesini söyledim. Eve geldiğimde kahvemin french press'e göre değil, incecik çekildiğini ek olarak çekilen kahvenin Türk kahvesi olduğunu fark ettim.

Yine de içerin diyerek geri götürmekten vazgeçmişken bugün ödeme fişimi gördüm. 100 gr kahve 6.90 TL iken, benim kredi kartımdan 9,60 TL tahsil edilmiş. Hem yanlış kahve verip hem de yanlış ücret alınması dalgınlıktan da öte bir şey. Bu hatanın düzeltilmesini istiyorum.

Esra 666 Okunma

Cevaplar

  • Esra'nın Teşekkür Mesajı24 Mayıs 2017

    Teşekkürler.

  • Kahve Dünyası Temsilcisi06 Ocak 2017

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız.Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön