08 Şubat 2014

Kahve Dünyası Siparişimi Geç ve Buz Gibi Getirdi

07.02.2014 saat 17:30 civarında Cevahir, Kahve Dünyası'na gittik ve iki siparişi verdik. Ama işleme konmadığını on beş dk sonra yanımıza gelen başka bir garsondan öğrendik. Tekrar on dk bekledik. Fakat on dakika sonra gelen browniler buz gibiydi. 'Biz bunları yemek için mi 25 dkbekledik?' Dediğimde hiçbir garson cevap dahi vermedi. Müdürü çağırdığımda müdürün dışarıda olduğunu, yoğunluk nedeniyle böyle bir sorun olduğunu söylediler.

Acaba müdür neden bu yoğunlukta yerinde değildi madem? Bu firmanın brownilerinin çok güzel olduğunu söylerdim. Herkese ama yoğunluğun altından kalkmamalarını müşteriye saygısızlığını da anlatacağım.

Hande 251 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi17 Şubat 2014

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Özellikle haftasonları mağazalarımız oldukça yoğun oluyor; ancak bu yoğunluk yine de yaşamış olduğunuz bu aksaklığın mazereti olmamalı, siz değerli müşterilerimize aksetmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön