30 Mayıs 2014

Kahve Dünyası Personelinin Davranışı!

Yeni açılan Mall Of İstanbul Kahve Dünyaası şubenizden Frappe Muzlu sipariş verdim. Ürün geldikten sonra tadına baktım ve personelden birini çağırıp ben muzlu istedim fakat siparişim yanlış gelmiş yada aroması az olmuş muz tadı alamıyorum dedim, hemen değiştiriyorum deyip ürünü arkadaş aldı.

Daha sonra siparişi alan garson geldi masaya lank diye vurup sorun nedir siparişiniz doğru dedi!
Bende beklemediğim tepki karşısında peki dedim ben bu ürün istediğim gibi geldiğine inanmıyorum içmiyorum dedim.

27.05.2014 - 20:47'de 18,5 TL hesabı ödeyip ayrıldım.

Cengiz 736 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz03 Haziran 2014

    kız arkadaşımın yanında o yapılan hareketten sonra mı? asla.. ben kendimi nimetten sayacak değilim müşterisi olsam ne olur olmasam ne olur.. kurumsal kimlik adı altına bürünmüş firmalarda asla olmaması gereken bir davranış ve tutumdu sadece paylaşmak istedim.

  • Kahve Dünyası Temsilcisi03 Haziran 2014

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön