Kahve Dünyası Personel Umursamaz Davrandı!

Hulya C. |

Bugün Akasya AVM'deki şubenize gittim ve yıllar boyu "en sevdiğim sufle" diye her tanıdığımı mutlaka denettirdim sufleden sipariş ettim ve elbet 25 dk pişirme süresi var biliyorum ama hem 38 dk'da kendim gidip söyleyince anca getirildi hem de görme engelli bir insanın bile çiğ olduğunu fark edebileceği kadar çığ bir kıvamdaydı. O kadar bekletilip bir de çiğ gelmiş olması gerçekten kötü zaman yönetimi anlamına geliyor. Nazik bir tavır ile garsonu çağırıp neden çiğ geldiğini sorduğum da ise "yok biz 20 dk pişirdik, yeteri kadar uzun bir süre pişirilmesi için emin olabilirsiniz" denildi. Yıllardır bu sufleyi yiyor ve ilk defa böyle geldi bakınız diyip gösterdim ama garson umursamadan tek kelime etmeden gitti.

Çok kabaca. Belli ki müşteri memnuniyeti denen kavram ile tanışılmamış. Bu kadar sevdiğim ve saygın bulduğum bir kahveciye hiç yakışmayan personel davranışı.

Etiketler :

Kalite - Lezzet Sunum Hizmeti / Garson

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 01 Mart
    18:10

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız.
    Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.