09 Kasım 2015

Kahve Dünyası Para Üstü Sorunu!

Afyonkarahisar'da Park Afyonda'ki şubenizde 4. kez başımıza geliyor. Her kasada hesap ödemeye gittiğimizde kasanızda bozuk paranızın olmadığı söyleniyor. Para üstü yerine çikolata alabileceğimizi söylüyor kasiyerleriniz. Satış politikanız mı bilmiyorum ama ben zaten kendim istersem de alırım. En son gittiğim yani dün gecede aynı şey başıma geldi. Ne çikolatanızı ne de olmayan bozuk parayı aldım. Alt tarafı 50 krş için müşteri kaybı yaşıyorsunuz.

Mehmed 306 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi17 Kasım 2015

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.

  • Mehmed08 Kasım 2015

    Akşama kahve almaya yine gittim 3 paket 10.5 lira tuttu 15 lira verdim 4 lira üstüne çikolata verdiniz. Almadım çıktım kahveleri buraya çözüm bulmanız lazım 5 oldu artık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön