Kahve Dünyası Nuruosmaniye'de Sipariş Vermeye Çalışmak!

Nida Ş. |

Kahve Dünya'sı Nuruosmaniye Şubesi'nde sipariş vermek için dakikalarca oturup bekledik, bankonun önünde oturmamıza rağmen ve bankoda 3 personel olup hepsi de müşterilere Sırtını dönmüş başka şeylerle uğraşıyorlardı.

En az 10 dk bekledikten sonra sinirlenip kalktık ve hemen yukarıdaki Starbucks'a giderek 2 dk da kahvelerimizi aldık. Müşteriye saygı duymadan dünya markası olamazsınız, istediğiniz kadar Turquality ile devletten destek alın, müşteriye önem vermeden hiçbir şey olamazsınız...

Etiketler :

Servis Süresi Sunum Hizmeti / Garson

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  11:12

  Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili kamera kayıtlarından ilgili personelleri tespit ettik; konuyla ilgili kendilerine uyarı cezası verildi. Durumun tekrarlanmaması için de mağaza ve bölge sorumluları ayrıca uyarıldı.
  Bu durumu telafi etmek için sizleri istediğiniz bir gün mağazamızda ağırlamak isteriz.
  Gideceğiniz günü bize bildirirseniz mağazayı önden bilgilendiririz.
  Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.


  mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız.
  Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyorum.