25 Aralık 2014

Kahve Dünyası Menüdeki Ürünle Gelen Ürün Farklı!

Bugün uğradığımız Mal Of İstanbul şubenizde sipariş ettiğimiz ekspresö pana menüdeki sunumla gelen sunumunda farklılık göstermekte. Menüde yanında çikolata ikramı varken bize sadece kahvemizi getirdiniz. Zaten sorumlu bir görevli bulmak zor yanlarına gidip çağırıp istediğimizde ukalaca zaten yanında çikolata vermiyoruz dedi.

Neden o zaman menüde var? Hileli satış mı yapıyorsunuz. Bir de peçete ıslak mendil hiçbir şey yok. Ürünün yanında da getirmediler. Üzerime damladı, tekrar ayağa kalkıp bir de peçete istemek zorunda kaldım. Hizmet resmen 0!

Halide 430 Okunma

Cevaplar

  • Halide31 Aralık 2014

    Yaaa, şimdi oldu bitti. Dimi. Uyardık bir daha olmıcak falan. Eminim ki uyarmadınız bile.

  • Kahve Dünyası Temsilcisi31 Aralık 2014

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön