12 Mart 2015

Kahve Dünyası İlgisiz Personel.

8 Mart 2015 tarihinde Cevahir AVM de sinemaya gittik, film başlayana kadar kahve içelim hem de bir şeyler atıştıralım dedik. Yarım saatten fazla bir süre beklememize rağmen, beklememizin farkında olan ve sürekli seslendiğimiz personellerden sipariş almaya bir türlü gelen olmadı.

Durumdan duyduğum rahatsızlığı şikayet etmenin yanında bir Halkla İlişkiler öğrencisi olarak bu tür personel ilgisizliklerinin kurumun itibarına yaptığı yıpratıcı etkiyi, Kahve Dünyası markası üzerinde yarattığı negatif algıyı, tüketici memnuniyetsizliğiyle beraber ortaya çıkan tüketici kaybını hatırlatmak istiyorum.

Döndü 1.605 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi12 Mart 2015

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön