31 Ekim 2016

Kahve Dünyası Çikolata Küflenmiş.

Kahve Dünyası web sayfası aracılığıyla aldığım 4 paket Lavi çikolata küflenmiş. Böceklenmiş çıktı. Ürünü hediye olarak gönderdiğim kişiye karşı beni zor durumda bıraktılar. Ürünün bozulmuş resimleri mevcut. Son kullanım tarihi 19 Mayıs 2017 olmasına rağmen bu durumla nasıl karşılaştığımı öğrenmek istiyorum.

Erdal 917 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi06 Ocak

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız.Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.

  • Erdal 01 Kasım 2016

    Merhabalar Kahve Dünyası web sayfası aracılığıyla aldığım 4 paket Lavi çikolata küflenmiş. Böceklenmiş çıktı. Ürünü hediye olarak gönderdiğim kişiye karşı beni zor durumda bıraktılar. Ürünün bozulmuş resimleri mevcut. Son kullanım tarihi 19 Mayıs 2017 olmasına rağmen bu durumla nasıl karşılaştığımı öğrenmek istiyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön