09 Eylül 2015

Kahve Dünyası Bayideki Çalışanın Kaba ve Umursamazlığı.

4 Levent Metro durağı yeni Levent çıkışındaki Kahve Dünyası bayisinden kahve ve çikolata almak istedim. Kahveyi aldıktan sonra karışık top çikolatalardan isteğim çeşidini gösterdim onu çıkartamam şu anda dedi ayrıca benimle senli benli şekilde konuşması da çok rahatsız edici bir durum ben oraya geçip çıkartamayacağıma göre sizin vermeniz gerekir dedim o zaman almayın dedi.

Ben ise kahveyi de bıraktım kendisi de bu durundan daha memnun oldu. İnanın hala şaşkınım ve çok sınır bozucu bir durum çalışanınız itici davranmak ve istenilen ürünü vermemek üzerine bir eğitim alsa daha iyisini yapamazdı. Ürünlerinizi beğenmeme rağmen almayacağım ve durumu da herkese anlatmaya özen gösteriyorum.

Busra 400 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi07 Ekim 2015

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön