17 Ekim 2013

Kahve Dünyası Ankara Maltepe Beğendik Şubesinin Kalitesi!

Ankara'da da tercihim Kahve Dünyası oldu fakat gittiğime gideceğime bin pişman oldum. Ankara Maltepe Beğendik içerisindeki Kahve Dünyası'na gittim. Hemen hemen her masa pislik içerisindeydi.

Neyse bir masanın üzerindeki tepsiyi yada yine üzerinde kullanılmış tepsi ve bardaklar bulunan başka bir masaya koyarak oturmayı başardık. Ardından ben servis elemanlarının sipariş almasını bekledim (zaten masaların hali bu durumdayken benim servis elemanı olmadığını anlamam gerekiyordu ama neyse).

En sonunda tek bir kızcağızın hem kasada siparişleri alıp hem de onları hazırlamaya çalışıyordu ve beceremiyordu. Yarım saat sonunda bir kahve içmeyi başardım ve sinir bozucu bir gün geçirdim.

Betül 433 Okunma

Cevaplar

  • Kahve Dünyası Temsilcisi25 Ekim 2013

    Öncelikle mağazamızda yaşadığınız bu tatsız durum için çok özür dileriz. Bizle paylaştığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ederiz, bunlar sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için çok kıymetli. Şikayetinizle ilgili mağaza müdürü ve bölge müdürüne gerekli uyarıları yaptık. Tekrarlanmaması için de bu mağazaya olan merkez denetimlerini artıracağız. Sizleri gelecekte de Kahve Dünyası mağazalarında görmeye devam etmeyi arzu ediyor, iyi günler diliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön