20 Ocak 2014 #2243666

Kahve Diyarı'nın Kalitesiz Tavuklu Sezar Salatası

18.01.2014 tarihinde İzmir Bornova İstasyon Kahve Diyarın'a gittim. Tavuklu Sezar Salata yedim ancak salatanın menüde anlatılanla ilgisi yoktu. Menüde Iceberg marul ile ve özel sos ile yapıldığı yazmasına karşılık, iri damarlı normal acımış marulların elle parçalanması şeklinde yapılmış içine de bolca mayonez sıkılmış salata getirildi. Herhangi bir şikayette bulunmadan salatayı yedim ancak firmanın hatasının farkına varması için kasada ücreti ödedikten sonra salatanın çok kötü olduğunu söyledim.


Kasadaki çalışan " yemeseydiniz" şeklinde cevap verdi. "Karnım açtı, yedim" dediğimde de olabildiğince saygısız bir şekilde " o zaman yapacak bir şey yok" dedi. Neden şikayet ettiğimi bile sormadı.

Gizem 346 Okunma

Cevaplar

  • Gizem31 Ocak 2014

    Konuyla ilgili yapılan detaylı bilgilendirmenin tamamı şu mailden ibaret;"Mağazamızda yaşamış olduğunuz olaydan dolayı özür dileriz. Markamıza verdiğiniz değerin bir göstergesi olarak da deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Mağazaya gerekli uyarılar yapılarak bir daha tekrarlanmaması adına tüm tedbirlerin alınacağını bildirmek ve sizi tekrar mağazalarımızda ağırlamak isteriz." .... Lütfedip telefonla bile aramadılar.

  • Kahve Diyarı Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Gizem Y. şikayeti hakkında; Misafirimize konu hakkında email ile detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla... Kurumsal iletişim departmanı [email protected] 0(232) 265 01 21

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön