03 Haziran 2013

Kahve Diyarı Unuttuğum Güneş Gözlüğüme El Konulması!

İzmir Kordon kahve diyarında 04. 04. 2013 tarihinde güneş gözlüğümü unuttum. Ertesi gün aradığımda orada olduğunu ve gelip alabileceğimi söylediler. İş yoğunluğu sebebiyle 6 gün sonra gittiğimizde gözlüğü bulamadılar! Gözlüğün çöpe atıldığı bahanesi yetmiyormuş gibi kaç gün oldu erken gelseydinize getirdiler. Ama başka bir müşterinin unuttuğu bir gözlük ne hikmetse çöpe atılmayıp kasanın yanında duruyordu.

Kısacası çalışan garsonların birisi gözlüğümü muhtemelen aldı. Başta bulup müşterinin malına, emanetine sahip çıkmayı bilmedikleri gibi birbirinden kaba insan ilişkileri olmayan garip garsonlarının saygısızca hareketleri de yanlarına kar kaldı. Yetkililere duyurulur.

Ömer 244 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 06 Şubat 2014

    Güneş gözlüğümüzü bulamadıkları gibi hiçbir aksiyon da alınmadı. Gözlüğümüzü kaybettiğimizle kaldık. ben ve yakın çevremi kahve diyarına gitmemeleri konusunda herzaman uyarıyorum.

  • Kahve Diyarı Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sayın Ömer H. şikayeti hakkında; Misafirimize konu hakkında email ile detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Emel HATİPOĞLU Halkla İlişkiler Sorumlusu [email protected] www.kahvediyari.org

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön