16 Ağustos
#12426556

Kağıthane Halı Yıkama Leke Çıkmamış

İlk halı vermemde bir sorun yaşamamıştım. Bu sebeple ikinci kez halılarımı bu firmaya verdim. Halılarımın teslim günü SMS ile tarafıma bildirildi. Fakat cumartesi günü olmasına rağmen sabahın 7.30'unda zil çalmasıyla çoluk çocuk uyandık. Bu saatte halı teslimi mi olur hafta sonu bir de? Hadi oldu bari arayın gelmeden önce. Durumdan rahatsızlığımı firmayı arayarak bildirdim. Akabinde halılarımı kontrol ederken bir halımın lekelerinin olduğu gibi durmasıyla bir şoka daha girdim. Firmayı tekrar aradığımda aldığım yanıt biz tüm lekelerinizin çıkacağına dair garanti vermiyoruz! Oldu.


Peki bu durumdan beni neden bilgilendirmiyorsunuz halı sanki tertemiz olmuş gibi paketleyip işinizi tam yapmış gibi parasını da alıyorsunuz en azından arayıp bir halınızın lekeleri çıkmadı bilginiz olsun barı deseydiniz anlayış gösterebilseydim dediğimde halılarınız da ne lekeleri vardı dediler bir suru leke var halı sonuçta kirlendiği için yıkatıyorum hangisi ne lekesi tek tek nereden bileyim diyorum daha sız bilmiyorsunuz biz nasıl çıkaralım diyorlar rahat rahat he bir de halıları verirken çay lekesi su lekesi bu lekesi var diye söylemeniz gerekiyor dediler. Bir şok daha geçirdim.


10 yıldır halı veriyorum bunu da ilk kez duyuyorum dedim neyse ufak bir gerilimin ardından tekrar alalım yıkayalım ama çıkacağına dair garanti veremem dedi. İyi dedim diğer halılarda da ufak tefek duran lekeler vardı fakat onları önemsemedim kendim uğraşıp çıkardım ama bu halı gerçekten olduğu gibi duruyordu. Tekrar alındı halı tekrar teslim edileceği gün şaka gibi aynı saatte yine zil çaldı ve geldiler bu saatten rahatsızlığımı bildirmiş olmama rağmen! Neyse lekeler bir nebze azalmış ama yine duruyordu. Kendim silerek temizledim halımı. Özetle bir daha asla oraya halı vermem ve çevreme de tek tek anlatıyorum yaşattıklarını.

Songül Songül 439 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları