18 Ekim 2016 #6712489

Kağıthane Belediyesi Trafik Sıkıntısına Çözüm Bulun!

Ben Kağıthane Sanayi Mahallesinde oturan bir vatandaş olarak Kağıthane Belediyesinden memnun değilim. Hani sloganı var ya "Kağıthane'de mutluyum" diye... Biz mutlu değiliz arkadaş! Boğazımızdan geldi artık. Ben Cendere Caddesi Seyrantepe bölgesinde çalışan biri olarak her gün 41St otobüsünü, hadi geldi diyelim Çeliktepe çıkışındaki trafiği çekmek mi zorundayım? Yahu 15 senedir aynı çile! Sütlüce'den Yahya Kemal'e, oradan Levent'e bir gün mü trafik olmaz?


Bir Hasbahçe diye tutturdular, yolun tamamını verdiler gidiyorlar. Peki ya araçlar? Veya yaya olanlar? Ne yapacağız biz? Seçim yaklaşınca koşa koşa oy isteniyor ama uygulamaya gelince 1 tane yok. Seçimler yaklaşınca kaldırımlar değişiyor... Seçim bitince yine aynı. Hele minibüslerden hiç bahsetmiyorum... Trafik var diye ters şeritlere mi girmeler desen, kaldırımdan gitmek mi desen. Her şey var!

Recep 1.105 Okunma

Cevaplar

  • Recep17 Ekim 2016

    Sanayi Mh diye bir metro yaptılar Sanayi Mahallesi ile alakası yok. Maslak'a daha yakın! Bunun dışında her Allah'in günü Sanayi, celiktepe, gultepe, seyrantepe ve Yesilce mahallesinde çöpler dağ olup yollara dökülüyor. Belediyeyi arayıp konteyner koyun diyorum bana verdikleri cevap "Bomba koyarlar"... Bomba sadece konteynerdami patlıyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön