25 Aralık 2013

Kağıthane Belediyesi Hakkımız İhlal Ediliyor!

Ben Gültepe mah. Dere sokak 87 numarada ikamet etmekteyim. 1998 yılında Kağıthane Belediyesi'nden aldığım tapu tahsisle plan projeyle 4 katlı bina yaptık yan komşumuz E**** Ç. o tarihte belediyede çalışanı idi.


Bizim o cephede mutfak ve banyo camımız var çalıştığı iş arkadaşlarını da alıp binamızda proje dışı birşey var mı diye kontrole geldiler ve E***** Ç'ya her şeyin normal proje dışı bir şey yok ve bizim o cephede 5 metre daha yerimizin olduğunu söyledi yıllar geçti ve E***** müteahhit firmaya verdi gecekonduyu müteahhit bize 40 cm onun arazine geçtiğimizi ve mutfak ve banyo camlarımızı kapatacağını söylüyor. Bacalarım mutfakta ve tadilat yapacak param yok bu konuyla alakalı yardımınızı bekliyorum.

Şafak 342 Okunma

Cevaplar

  • Şafak15 Şubat 2014

    kagıthane belediyesi cözüm bulamaz acizler cünki

  • Şafak30 Aralık 2013

    Ben Gültepe mah. Dere sokak 87 numarada ikamet etmekteyim. 1998 yılında Kağıthane Belediyesi'nden aldığım tapu tahsisle plan projeyle 4 katlı bina yaptık yan komşumuz E**** Ç. o tarihte belediyede çalışanı idi. Bizim o cephede mutfak ve banyo camımız var çalıştığı iş arkadaşlarını da alıp binamızda proje dışı birşey var mı diye kontrole geldiler ve E***** Ç'ya her şeyin normal proje dışı bir şey yok ve bizim o cephede 5 metre daha yerimizin olduğunu söyledi yıllar geçti ve E***** müteahhit firmaya verdi gecekonduyu müteahhit bize 40 cm onun arazine geçtiğimizi ve mutfak ve banyo camlarımızı kapatacağını söylüyor. Bacalarım mutfakta ve tadilat yapacak param yok bu konuyla alakalı yardımınızı bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön