19 Eylül 2013

Kafasına Göre Kural Çıkaran Finansbank!

Düzenli olarak ödemelerimde "Gecike" olmadan kullandığım CardFinans E-Card'ımın limiti Banka Kredi Politikası denen Finansbank'ın kendi keyfi için sunduğu bir sebeple %50 kısıtı konulmuş durumda. Ben ödemeyi yaptıktan 1 gün sonra koyulan kısıt yüzünden limitim (-)'ye düştü. Faturalarımı ödeyemedim ve mağdur durumdayım.

Hiçbir sıkıntı olmadan durup dururken kısıt koyulması müşteriyi bu şekilde mağdur edebileceğinin elbet farkındadır Finansbank. Düzeltilmesi için benden limit arttırım talebinde bulunmamı istiyorlar , sonrada limit arttırım talebimin olumsuz olduğu mesajı geliyor. Ben sahip olduğum limiti kullanmak için neden tekrar bir talepte bulunmalıyım ki zaten? Acilen maduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Bora 79 Okunma

Cevaplar

  • Bora 30 Ekim 2013

    Halen konuyla ilgili bir çözüm sunulmadı. Acilen Kart limitimin düzeltimesini istiyorum. Şu an kesilen ekstremi ay itibariyle eğer limitim düzenlenmeze ödemeyeceğim. O zaman yana yakına ararlar nasıl olsa beni.....

  • Bora 19 Eylül 2013

    Sorunum Çözülmedi aynen devam ediyor, Ben Limit arttırımı istemiyorum ya da böyle bir talebim yok. Zaten kullandığım kartımın üstündeki anlamsız kısıtın kaldırılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini acilen bekliyorum. Kısıt koyulabilecek herhangi bir durum bulunmamasına rağmen bu işin bu kadar anlamsız uzatılıp mağduriyetmin daha da arttırılmasını anlayamıyorum. Lütfen ACİLEN kısıtı kaldırın.......

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön