07 Kasım 2014

Kadıköy Şifa Hastanesi Yıllar Sonra Ekstra Ücret Çıkardı

06.11.2014 tarihinde kızım ateşlendiği için Kadıköy Şifa Ataşehir hastanesine gittik. İşlemlerimiz bittikten sonra ödeme bankosunda 2013 mart ayından kalan 8 TL'lik bir borcumuz olduğunu söylediler. O tarihten beri defalarca geldik size neden çıkmadı o zaman dediğimde o kısmını bilmiyoruz dedi görevli bayan. Şikayetimi ilgililere ilettim.

Bana muhasebe kayıtlarında bir güncelleme olduğunu, eskiden çıkmayan borçların yeni çıktığını, 8 TL ödememe ekstra fatura kesemeyeceklerini, ödememi yaptıktan sonra laborant arkadaşın ekstra bir test yapma ihtiyacı duyduğunu ve borcun bununla ilgili olduğunu söylediler. Bir daha gelmeseydim ne olacaktı sorusunun cevabını veremiyorlar.

Şeyda 5.423 Okunma

Cevaplar

  • Şeyda07 Kasım 2014

    Görüşme kaydını tekrar dinleyin isterseniz.Söyleneni tek seferde anlayabilecek zeka ve eğitim sahibiyim.Hizmet bedeli bunda 1,5 yıl sonra çıkartılamaz.Defalarca gelmiş olmama rağmen bana iletilen bir durum olmadı.telefonda net olarak siz ödemenizi yaptıktan sonra laborant yeni bir üreme olup olmadığını test etmiş ona bedel çıkartılmış dendi. fatura edilemeyen bir hizmetten ücret talep edilemez.soruna çözüm bulamayınca kişiyi karalamak en kolayı galiba.

  • Kadıköy Şifa Hastanesi Temsilcisi07 Kasım 2014

    Her hastamız bizim için ayrı önem taşımakta, tüm ihtiyaçları büyük bir titizlik ile incelenmektedir.Her zaman hizmet kalitemizi arttırmak çabası içinde olan bizler sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile kadrolarımızı ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmek ve yenilemekteyiz. Yazdığınız geri bildiriminiz ile ilgili yaptığımız görüşme sonrasında farklı bir anlaşılma olduğu anlaşılmaktadır. Yapılan konuşma sizin ilettiğiniz şekilde olmamıştır. Sizden alınmak istenen ücret kurumumuz tarafından size verilen hizmetin bedelidir. Görüşmede size belirttiğim gibi 2013 yılı faturanın muhasebesel olarak iptal edilip 2014 yılına kesilmesi mümkün değildir. Çalışılan test laboratuvar teksiyeninin karar verme yetkisi olan bir test değildir. Bu testin çalışılıp-çalışılmayacağı yine hekim tarafından verilen bir kardır. Bu doğrultuda kurum olarak yapılan bir atlama olmadığını tarafınıza iletir, sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön