03 Mayıs 2013 #1777482

Kadıköy Şifa Hastanesi Doktorun Yanlış Teşhisi Başhekimin İlgisizliği!

4 yasındaki oğlumun çok yoğun öksürdüğünü belirterek(boğmaca bile olabilir, hiç böyle olmadı. Bi sıkıntı var diye doktorlara özellikle belirtmemize rağmen)gittiğimiz Ataşehir Kadıköy Şifa hastanesinin basit boğaz ağrısı diye tanımladığı şeyin bronşit olduğunu 10 gün sonra ve 3. gidişimde anlayan pediatri doktorları.


Yaşanan bu süreç hakkında bilgi vermek için görüşmek istediğimde sözüm ona toplantıda olduğu için benimle görüşmeye lütuf etmeyen daha sonra beni aratarak sadece savunmaya geçen bir başhekim zihniyetini şiddetle kınıyorum. Ortada 4 yasında bir çocuğun sağlığı söz konusuyken, ben 10 gün sonra çocuğumu hastaneye götürmeseydim, hastalık dahada ilerleseydi, bunun sorumlusu sizce kimdi?

Onur 1.068 Okunma

Cevaplar

  • Onur04 Mayıs 2013

    Nedir verdiğiniz yanıt? Yanıt sonuca ulaşmış bir geribildirimdir.Siz mantıklı bir yanıt paylaştıysanız benim bundan neden haberim yok? baştan savmaya çalışmaktan başka ne yapılmış?Bu yanıt bile bu zihniyetinizin göstergesi,cevap vermiş olmak için vermeyin bence.Sadece sağlığın ciddiyetinin farkına varın, hele ki sözkonusu bir çocuksa...

  • Kadıköy Şifa Hastanesi Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Hastamızın şikayeti hakkında onceden bilgi sahibi olup ilgili bashekimlik tarafından şikayetine yanıt verilip gerekli görüşmeler yapılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön