08 Mayıs 2013

Kadıköy Şifa Hastanesi Paramız Olmasa Bakmayacaklardı!

Bugün 1 Mayıs'da Kadıköy Şifa Hastanesinde doğum yapan eşimle bebeğimizin testleri için gittiğimiz hastanede test için sıra beklerken birden karnıma sancı girdi hemen acile gittik doktor daha gelmeden muhasebeden geldiler dediler özel sağlığınız var mı yok SGK var dedim geçmiyor dediler ücretinde 230 tl dediler kabul ediyor musunuz diye sordular ağrıdan duramıyorum.

Kendimi yerlere attım dedim kabul ediyorum arkasından doktor geldi muayene etti böbrek taşım olduğu için onun ağrısıymış serum verdiler ağrı geçti ücreti 270 tl dediler bu hastanede zaten doğum yaptık bir dünya para aldılar benim özel sağlığım olmadığı için parayı tahsil ettiler param olmasaydı ne yapacaktım acile ücret almıyorlardı.

Ahmet 1.997 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 14 Mayıs 2013

    Para tüccarları

  • Kadıköy Şifa Hastanesi Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Merhaba, Her hastamız bizim için ayrı önem taşımakta, tüm ihtiyaçları büyük bir titizlik ile incelenmektedir. Her zaman hizmet kalitemizi arttırmak çabası içinde olan bizler sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile kadrolarımızı ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmek ve yenilemekteyiz. E-mail olarak gönderdiğiniz şikâyetiniz KadıköyŞifa Ataşehir Kadıköy Hastanesi Başhekimliğe iletilmiş ve değerlendirmeye alınmıştır Kurum olarak uyguladığımız tedavi ve yapılan ücret süreci ile ilgili herhangi bir atlama ve yanlışlık bulunmamaktadır. Göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön