Kablo TV'ye Başvuru Yapalı 1 Ay Oldu Hala Bir Gelişme Yok!

Faruk Ç. |

3 Yıl Sözleşmeli Kablo TV aboneliği için başvuru yapalı 1 ay oldu. Hala bir gelişme yok. Hergün aramamıza rağmen Şişli tesis sorumluluğuna ulaşamıyoruz. Kablotvbilgi@turksat.com.tr mail adresi ile yaptığımız yazılı görüşmelerde Hizmetleriniz ile ilgili 24.10.2013 tarihinde ekiplerimizin
kurulum listesinde olacağı bilgisi iletilmiştir. Gün içerisinde kurulum için irtibata geçilip işlemleriniz sağlanacaktır ifadesi yer alıyordu.

Arandık fakat Yine kimse gelmedi. Bunun üzerine Mecidiyeköy'de bulunan Türksat İl Müdürlüğüne gittik. Burada şikayetimizi belirttik ve sizi arayacaklar diye geçiştirici cevaplar aldık. En geç pazartesi bu kurulum gerçekleştirilmezse abonelik başvurumuzu iptal edeceğiz.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk Ç.
  26 Ağustos
  11:37

  Amatörce çalışan bir kuruluş. Hizmet sıfır.

 • 31 Ekim
  09:18

  Sayın Abonemiz,

  2082547 numaralı şikayetinize istinaden kurulum işlemleriniz gerçekleştirilmiş olup hizmetleriniz aktif konumdadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

 • 26 Ekim
  14:54

  Sayın Abonemiz,

  2082547 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla