21 Şubat 2015

Kablo TV'de 3 Gündür Yayın Yok.

3 gündür yayın yok, internet yok. Hizmetiniz mükemmel, müşteri hizmetleri çok aydınlatıcı. Genel arıza var ilerleyen saatlerde gelir diyorlar, 3 gün oldu. Daha ne kadar ilerlemesi lazım saatlerin. Böyle giderse ilk fırsatta iptalini isteyeceğim.

2012 yılından bu yana Kablo TV abonesiyim nedense bu güne kadar Kablo TV müşteri hizmetleriyle hiş bir sorunum hallolmadı. Neyse ki Sikayetvar.com sitesi var. Bu sayede sesimi duyup anlık çözümler üretiyorlar. Müşteri hizmetleri personeli çok anlayışsız. Çözüm yerine hep sorun üretiyorlar.

Ali 708 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Analog Temsilcisi23 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3064346 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında tarafınızdan detaylı bilgi alınmış olup, şikayetinize konu olan duruma ilişkin şikayet / talep iletilerinizin yetkili birim ve kişiler ile paylaşılacağı yönünde bilgi aktarımı sağlanmıştır. Anlık olarak hizmetlerinizde herhangi bir sorun olmadığını belirtmeniz üzerine tarafımızdan hizmetleriniz ile ilgili farklı bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Ali 21 Şubat 2015

    Bugün 4 gün oluyor. Hala çözülecek. Hala bilgi verilecek. Klasik sözler. Çok ilgili ve alakadar sınız

  • Kablo TV Analog Temsilcisi21 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3064346 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön