11 Mart 2016

Teledünya (Türksat)'ın Hiçbir Hizmeti Çalışmıyor!

9 Mart 2016 günü saat 18:00 sularında semtimizde kısa süreli genel bir elektrik kesintisi yaşandı o saatten sonra Teledünya (Türksat)'ın hiçbir hizmetinden faydalanamıyoruz. Evimde 2 televizyon ve internet bağlantısının hizmetini Teledünya (Türksat)'tan alıyorum ve dımdızlak kalmış durumdayım.


Müşteri hizmetlerini tam olarak saat 19:31'de aradım sorun görünmediğini söylediler ve bu akşam saat 22:00'ye kadar ya da yarın sabah ekiplerin gelip kontrol sağlayacağı söylendi. Eve girip çıkarken karşılaştığım bütün apartman sakinleri de hizmet alamadığını söylediler nasıl olur da sorun görünmez, bu nasıl bir sistemdir?


Bu yaşadığımız sıkıntı ne 1 ne 2, sürekli sorun yaşamaktayız, bazen günlerce bazen saatlerce. Biz müşteriler olarak faturalarımızı ne olursa olsun ödemekle yükümlüyüz ancak şirket hizmet vermekle yükümlü değil artık isyan etme noktasına geldik.

Semih 312 Okunma

Cevaplar

 • Semih23 Mart 2016

  19.03.2016'da saat 03:00 sularında kesilen Uydunet, Teledünya, Kablo TV yayını 60 saat devam etti ve 22.03.2016'da 17:00 gibi yayınlar geri geldi. Bu süre zarfında defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm her biri birbirinden daha laubali elemanlar sırayla "genel arıza olduğu için beklemeniz lazım", "genel arıza var 24 saat içinde düzelmesi ön görülüyor", "genel arıza var kablo değişimi yapılmış akşama kadar gelmesi ön görülüyor", "genel arıza var Bedaş elektrik kesintisi sebebiyle kesinti yaşanıyor" dedi. 2 günden fazla bir süreyle hiçbir hizmetini vermeyen şirketin genel merkezine hiçbir şekilde ulaşılamıyor. Daha bir hafta önce yaşadığım ve 1 günden uzun süren kesinti için bu sitede yazı yazmıştım ona istinaden arandığımda bir küfür etmedikleri kaldı. Aradaki kesintileri söylemiyorum bile sadece uzun süren kesintiler bunlar. Kesinlikle kullanmayın!

 • Semih23 Mart 2016

  Utanmadan sorun cozmek vs. Palavralar sıkıyorsunuz. Sorun yoktur diye cevap atmissiniz. Ben şikayeti ayin 9'unda yazıyorum bi zahmet ayin 11'ine kadar cozun. Bunu da is yaptık sorunu cozduk diye soyluyorsunuz ayıptır. Yine bu ayin 19'undan 22'sine kadar hiçbir hizmeti alamadım ancak buraya yazmadim. Saat itibariyle dun olan ayin 22'sinde gelen hizmet bugün yani ayni günün gecesi tekrar gidiyor ve müşteri hizmetlerindeki yasemin isimli arkadaş umarsizca, laubali tavriyla sözde yardımcı oluyor. Hizmet kaliteniz, standardiniz ve hizmetinizin arkasında durusunuzla hayatimda gordugum en igrenc, en kotu firmasiniz.

 • Kablo TV Temsilcisi11 Mart 2016

  Sayın Abonemiz; 5070619 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek an itibariyle yapılan kontrollerde herhangi bir sorun bulunmadığı hizmetlerinizin aktif konumda olduğu yönünde teyit alınmıştır. Talebiniz doğrultusunda 20539674 numaralı şikayet kaydınız oluşturularak yetkili birim ve kişilerle paylaşılmıştır. İnceleme ve kontroller gerçekleştirilecektir. Neticelenmesi ile birlikte 444 0 126 Türksat Kablo çağrı merkezimiz ile birlikte irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi11 Mart 2016

  Sayın Abonemiz; 5070619 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön