18 Mart 2013 #1690131

Teledünya (Türksat) Yeni Eklenen Kanallara Ücret Alınıyor!

3 yıla yakın süredir, Teledünya Full HD paket, Sinema HD ve son 4 aydır internet hizmetini kullanmaktayım. Teledünya Paketlerine üye olduğum zaman en full HD yayın ve hizmet paketi buydu. Fakat şu anda çeşitli HD ve normal yaklaşık 10 kanal eklendi. Ücretlendirme kapsamında son eklenen kanallardan full paket (üst paket olarak değiştirilmiş), sinema paketi (gold paket olarak değiştirilmiş) yaklaşık 10 TL ilave ücret talep edildi. Sizler de takdir edersiniz ki; bu işin sonu yok; yarın 5 kanal daha ekler ultra üst, 2 sinema kanalı eklenir platinyum sinema paketi olur. Bu hizmetlerden ayrıca para talep edilmesi haksızlık olduğu kanaatindeyim.

Tezcan 284 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 5-6 yıldır sabit olan (KTV ücreti:7 TL Teledünya ücreti:9,5 TL) ücretlerimiz 2012 yılı itibari ile (KTV ücreti:9 TL Teledünya ücreti:12,5TL) zam uygulanmıştır. Gerçekleştirmiş olduğumuz aboneliklerde ve web sayfamızdada belirtildiği üzere; Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca; imzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesinin 5-22. Maddesi çerçevesinden uygulama yapılmış ve abonelerimize; web sitemiz üzerinden ve sms ile bilgilendirme yapılmaktadır. Kampanyalarımızda sabit fiyat garantisi bulunmamaktadır İlgili madde içeriği aşağıdaki gibidir. “5.22- TÜRKSAT, ilgili mevzuat çerçevesinde ücret tarifesinde, kampanya ve tarife paketlerinde değişiklik yapabilir. TÜRKSAT, ücret tarifesini, kampanya ve tarife paket bilgilerini internet sitesinden abonelerine duyurmak ve abonelerin bu bilgilere her an ulaşabilmesini sağlamakla yükümlüdür. Tarife değişiklikleri, değişiklik yürürlüğe girmeden önce kısa mesaj, e-posta ile veya TÜRKSAT Kurumsal web sitelerinden Abone'lere duyurulur. Bu duyurular Abone'ye yapılmış bildirim hükümünde kabul edilir. “ olarak yer almaktadır. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili abonelik sözleşmesinde yer alan maddeyi tarafınızla paylaşmak isteriz. 5.9- TÜRKSAT, teknolojik gelişmeler ve hukuki düzenlemelerden kaynaklanan nedenlerle hizmetin sunumu, niteliği ve çeşitliliğinde, değişiklik yapmak, yeni uygulamalar getirmek, hizmeti kaldırmak, yenilemek ve değiştirmek hakkına sahiptir. TÜRKSAT, bu değişiklikleri yürürlüğe girmeden önce abonelere kendi Türksat Kurumsal Web Sitelerinden duyuracaktır. Bu duyuru Abone’ye yapılmış bildirim hükmünde kabul edilir. TÜRKSAT, Kablo Sistemleri Altyapısından iletilecek kanalları belirlemeye, Kablo Hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkili olup, Abone’ye herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayınlanmaması konusunda taahhütte bulunamaz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1690131 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön