25 Mart 2013 #1704539

Teledünya (Türksat) Yayın Sürekli Kesiliyor!

Abone olduğum günden beri kesilmeler bir türlü bitemedi. Bir şey izliyoruz en heyecanlı yerinde bir bakmışsınız sinyal yok. Ayda bir muhakkak "Size daha iyi hizmet verebilmek için bu gece belli saatler arasında kesintiler olacaktır" diyorlar. Ona rağmen kesilmeler bitmiyor. Dün yayın 10-15 dakikada bir gitti. Bugün sabahtan beri yayın yok. En sonunda telefon ettim. Operatör sesi beni oradan oraya attı ve en son " Bölgenize yayın verilemiyor, 10 saat daha yayın verilemeyecek" sesini duydum ve telefon yüzüme kapandı. Yani bir muhatap bulmak bile zor. Televizyon izlerken "kesilecek mi?" korkusu, sürekli alt yapı çalışması, haber vermeden bir günden uzun kesintiler.

Zeynep 251 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep29 Mart 2013

    Beş gün önce şikayet yazdım, tüm gün yayın gelmediği için. Bugün yine yayın sürekli olarak kesiliyor. Televizyon izlemek imkansız. Sinyal gittikçe operatöre bağlanıp sinyal göndermelerini talep etmeniz gerekiyor. Madem alt yapınız yok, neden insanların evine yayın verme vaadiyle hizmet bedeli alıyorsunuz? 4 aydır para ödüyorum ve arıza, yetersiz sinyal, alt yapı çalışmaları gibi sebeplerle sürekli olarak kesiliyor. Bir şey izliyorsunuz tam en önemli yerinde yayın gidiyor. Başka bir şey izlerken "aman kesilecek mi?" tedirginliği. Bu şikayeti okuyan varsa bilsin ki televizyon izlemek istiyorsa Teledünya bana göre kötü bir seçim, çünkü beni televizyondan soğuttu.

  • Zeynep29 Mart 2013

    Aradan bir hafta bile geçmedi ve bugün Cuma, sabahtan beri yayın yok!

  • Kablo TV Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; Yapılan kontroller sonucunda bulunduğunuz bölgede gerçekleştirilen genel arıza çalışması sonlandırılmıştır. Siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. İyileştirme amaçlı yapılan teknik çalışmalar sonrasında abonelerimizin sorunsuz bir şekilde almaları için gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minumum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablot Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön