04 Eylül 2013 #1993372

Teledünya (Türksat) Yayın Donma Sorunu Yaşıyorum!

Teledünyayı izlerken görüntü donuyor. Öyleki maç izlerken tam gol atılacakken donuyor ve göremiyorum. Aynı şey her kanalda geçerli. Sizden ekipler gelip kontrol etti apartmandaki Kablo TV kutusu ve kablolarını kontrol etti sonra eve gelip donma var mı diye baktı o anda şansa donma olmadı ve ekip gitti. Fakat donma problemi devam ediyor. Öyle her zaman değil ara sıra oluyor ve şansımıza ekipten gelenler oldu mu donmuyor.


Frekans düşük geliyor diyolar fakat düzelmedi. Eğer bu sorun düzelmezse kasım ayında taahhüdümüz doluyor ve biz Teledünya'yı kapatıp Tivibu'ya geçeceğiz. Koskoca bir şirkete bu ufacık sorunu çözememek yakışmıyor.

Engin 3.620 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 1993372 Şikayetinize istinaden gerekli kontroller ve incelemeler gerçekleştirilerek ekiplerimiz tarafından kablo değişimi sonucu yaşamış olduğunuz sorun giderilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Engin11 Eylül 2013

  Türksata ve ekibine teşekkür ederim.Kablo tvnin kablolarını fareler kemirmiş.Ekipler o kabloyu söküp yenisini taktılar.Özellikle ekiplerin ilgisi beni memnun etti. Not:Eğer aynı sorunu yaşayan varsa fareler kabloyu kemirmiş olabilir.

 • Kablo TV Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 1993372 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimimizin takibinde olup ilgili incelemeler gerçekleştirilmektedir. Saygılarımızla.

 • Engin04 Eylül 2013

  bir ekip gelip inceledi ve bir sorun olduğunu ve başka bir ekipin bakacağını söyledi.Umarım bakmaya gelirler.

 • Kablo TV Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 1993372 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön