31 Aralık 2014

Teledünya (Türksat) Üyelik Başvurusu

Evimin bir alt sokağında Teledünya hizmeti var. Hem fiyatı uygun olduğu için hem de bir devlet kurumu olduğu için Teledünya'yı tercih etmek istiyorum ancak müşteri hizmetlerini aradığımda bulunduğum il müdürlüğüne dilekçe yazarak faks göndermem gerektiği söylendi. Çok defa denedim ancak faks gönderemedim, telefonla aradım cevap verilmedi.

Bugün yine denedim, bir yetkili açtı nihayet ve faksla da olmayacağı, nüfus cüzdan fotokopisi ile bizzat müracaat etmem gerektiğini söyledi. Şu zamanda bir teknoloji firması bu tip angaryalarla müşteri bekliyorsa, böyle teknolojiden uzaksa çok şey de beklenemez. Fiber altyapıya diğer firmalardan önde başlamışken şuanki kapsama geriliği her şeyi anlatıyor.

Serkan 680 Okunma

Cevaplar

  • Serkan07 Ocak 2015

    Yani ben internete ihtiyaç duyacağım, sizden temin etmek istersem aylarca bekleyeceğim. Siz bu hızla çok ilerlersiniz!

  • Kablo TV Temsilcisi31 Aralık 2014

    Sayın Abonemiz; 2935989 nolu şikâyetinize istinaden; Talep ettiğiniz İlçe/mahalle/sokak/cadde/bina kapsamında alt yapımızın getirilebilmesi için şebekemizin olduğu bölgelerde mevcut olan İl Müdürlüklerimize resmi bir dilekçe ile başvuru yapılması gerekmektedir. Yapılan başvurular; İl Müdürlüğümüz tarafından talep edilen bölgenin yoğunluğu, alt yapı çalışmaları için gerekli izin ve ödenek hazırlıkları için değerlendirmeye alınmaktadır. Yapılan değerlendirmeler kapsamında talep edilen bölgede fizibilite çalışması yapılarak talep sahiplerinde olumlu yada olumsuz geri dönüş sağlanmaktadır. Yapılacak çalışmalar ile ilgili tarihin belli olmaması sebebiyle tarafınıza konu hakkında net bir süre verememekteyiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön