15 Ağustos 2015

Teledünya (Türksat) Türksat Kablo Hizmet İptali!

1042020864 hizmet numarası ile kullanmakta olduğum Teledünya (Türksat) kablo hizmetini, İzmir Mavişehir'deki evimden Ulukent'e taşındığım ve Teledünya (Türksat)'ın bu noktada hizmetinin olmaması nedeniyle iptal ettirmek durumunda kaldım. İptal dilekçemi ve ilgili cihazların tümünü, konak İl Müdürlüğü'ne Nisan ayı son haftasında bıraktım. Yaklaşık 4 aydır her ay hesabıma fatura kesilmeye devam edilmekte. Teledünya (Türksat) Müşteri Hizmetleri'ni arayarak durumu bildirmekteyim. Kendileri henüz iptal onayının devam ettiğini, bu süre içinde gelen faturaların tarafımdan ödenmesini, iptal onayıyla beraber hizmetin kapatılarak, fazladan ödediğim tutarı iade edeceklerini söylüyorlar. Maalesef hala aksiyon alınamadı, mağduriyetim sürüyor.

Banu 291 Okunma

Cevaplar

 • Banu19 Ağustos 2015

  Türksat tarafından yapılan açıklamada, yazılımsal süreçten kaynaklanan hatalı bir fatura olduğu ve problemin giderildiği bildirilmekte. 19.08.15 tarihinde sistemden kontrol ettiğimde, aktif olarak halen ödemem gerekli bir fatura görünüyor. Son ödeme tarihi: 20.08.15. maalesef sorun çözülmemiş. Cihaz ve kabloları Türksat Konak İl Müdürlüğü'ne Nisan ayında bırakmış ve bu hizmeti hiçbir şekilde almıyor olmama rağmen, tarafıma hizmet için fatura duzenlenmesi, borçlu olarak görünmem ve sorunun halen devam ediyor olması son derece can sıkıcı. Yetkililerin acilen ilgilenmesini rica ediyorum.

 • Kablo TV Temsilcisi18 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3472989 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemeler neticesinde yazılımsal süreçten kaynaklanan hatalı faturanızın düzeltilerek problemin giderildiği belirtilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi15 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3472989 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi15 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3472989 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Banu14 Ağustos 2015

  1042020864 nolu hizmet numarası ile kullanmakta olduğum Türksat Kablo hizmetini, İzmir Mavişehir'deki evimden Ulukent'e taşındığım ve Teledünya Türksat 'in bu noktada hizmeti olmaması sebebiyle iptal ettirmek zorunda kaldım. Nisan ayı son haftasında Konak İl Md'ne cihaz ve bağlantı malzemeleriyle birlikte gidip, iptal formu doldurarak cihazları teslim ettim. Yaklaşık 4 aydır halen tarafıma fatura düzenlenmekte. Durumu Teledünya Türksat Müşteri Hizmetleri'ne bildirmeme rağmen, iptal onayının sürdüğünü, faturaların tarafımca ödenmesini ve iptal işleminden sonra fazla tutarın bana geri ödeneceğini soyluyorlar. Halen aksiyon almadılar ve mağduriyetim devam ediyor. Kendilerini şiddetle kınıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön