03 Eylül 2013 #1990603

Teledünya (Türksat) Tarife Değişikliğini Gerçekleştirmiyor!

Hayat onla güzel kampanyasına 29.06.2013 tarihi itibariyle 2 yıl taahhütle kayıt yaptırdım. Dikkatimden kaçan ve atladığım bir konu internet 1 Mb hızındaymış ve internet kullanmak bizim için soruna dönüşmeye başlamıştı ki yeni bir kampanya gözüme çarptı. Herşey dahil yaz fırsatı. 20 kat daha hızlı internet daha cazip olduğu için çağrı merkezini arayıp tarife değişikliği konusunda yardım talep ettim. Aldığım cevap konusunda şok oldum. Başka bir kampanyadan yararlandığım için paket değişikliği yapamayacağımı yaptığım takdirde 583 TL ödemem gerektiği söylendi. Sonuçta aynı firma içerisinde sadece internet değişikliği yapılacak. Yani bunla ilgili müşterilerinizi bu kadar mağdur etmeye hakkınız yok.

Deniz 126 Okunma

Cevaplar

  • Deniz03 Eylül 2013

    ''TÜRKSAT, teknolojik gelişmeler ve hukuki düzenlemelerden kaynaklanan nedenlerle hizmetin sunumu, niteliği ve çeşitliliğinde değişiklik yapmak, yeni uygulamalar getirmek, hizmeti kaldırmak, yenilemek ve değiştirmek hakkına sahiptir. '' Bu iş sizin işiniz...????

  • Deniz03 Eylül 2013

    sözleşme koşullarını biliyoruz..müşteri memnuniyeti açısından sorun çözeceğinize siz hikaye anlatıyosunuz..ben iki kampanyadanda yararlanmak istemiyorum..al benim aboneliğimi diğer kampanya ya dahil et..çok şey mi istiyorum...

  • Kablo TV Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; Dahil olduğunuz Hayat 10 la Güzel kampanyası kapsamında verilen avantajlar ile Her Şey Dahil Yaz Fırsatı Kampanyasının sunduğu avantajlar farklıdır. Kampanyalar Dönemlere göre farklı şekillerde oluşturularak abonelerimize sunulmaktadır. Bu durumla ilgili sözleşme maddeleri aşağıdaki gibidir. 5.10- TÜRKSAT, teknolojik gelişmeler ve hukuki düzenlemelerden kaynaklanan nedenlerle hizmetin sunumu, niteliği ve çeşitliliğinde değişiklik yapmak, yeni uygulamalar getirmek, hizmeti kaldırmak, yenilemek ve değiştirmek hakkına sahiptir. TURKSAT, bu değişiklikleri yürürlüğe girmeden önce abonelere kendi Türksat Kurumsal Web Sitelerinden duyuracaktır. Bu duyuru Abone’ye yapılmış bildirim hükmünde kabul edilir. 5.13- TÜRKSAT, ilgili mevzuat çerçevesinde abone sayısının arttırılması amacı ile kampanyalar düzenleyebilir. Herhangi bir hizmete ilişkin kampanyadan yararlanan Abone, aynı hizmetle ilgili başka bir kampanyadan yararlanamaz ve bu kampanyalar birbiri ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanarak, aboneliğini belirli süre devam ettirmeyi taahhüt eden Abone’nin, taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkması, aboneliğini iptal ettirmesi, Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklini istemesi veya ödenmeyen fatura borcu nedeni ile sözleşmesinin feshedilmesi durumunda, kampanya kapsamında alınmayan cihaz ve kurulum bedelleri ile yapılan diğer indirim bedelleri Abone’den tahsil edilir. Bunun dışında Abone’den, cezai şart veya cayma bedeli adı altında herhangi bir ücret talep edilemez. Abonelik sözleşmesi linki aşağıdaki gibidir; http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön