18 Kasım 2013

Teledünya (Türksat) Tarife Değişikliğinde Eski Tarifeyide Faturalandırdı!

Eylül ayı içerisinde mevcut Teledünya ve Uydunet tarifemizi değiştirmek için Mecidiyeköy'deki abone merkezine başvuruda bulunduk. HD ve Sınırsız 20 Mbps Uydunet tarifesine geçtik.
Ancak, ekim Ayı faturasında gördük ki, eski tarifeler iptal edilmemiş. Bizim iptal ettirmemiz gerekiyormuş; fakat bu konuda kesinlikle bilgilendirilmedik. Böylece çift Teledünya ve çift sinema paketi ücretleri faturaya yansıtıldı.


Türksat çalışanları tarafından yapılan bu hatanın bedelini ödemeyi kabul etmiyor, ekim ve kasım aylarına ait ilave ücretlerin iptalini ve tarafıma iadesini talep etmekteyim. Türksat gibi bir firmanın böyle bir hata yapması ya da eksik bilgilendirmesi kabul edilemez bir hatadır.

Ebru 84 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2121827 numaralı şikayetinize istinaden yapılan kontrollerde faturanızla ilgili gerekli düzenlemenin yapıldığı görülmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sayın Abonemiz, 2121827 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön