28 Mart 2016

Teledünya (Türksat) Sürekli TV ve İnternet Hizmeti Kesilmesi!

2015 Ağustos ayından bu yana Teledünya (Türksat) kablo abonesiyim abone olduğumdan bu yana sürekli kesintiler meydana gelmektedir, bu kesintiler hem internet hem de TV kesintileri olduğundan dolayı her iki hizmeti de alamıyorum çoğu zaman 30 dakika 1 saat 4 saat oluyor derken 17 Mart günü tam 24 saate yakın kesinti ile iş çığrından çıktı artık taahhüdümün bedelsiz olacak şekilde iptalini isteme durumuna geldim gerekli yasal yolları araştırıp ücretsiz fesih yapabilir miyim bu yolları arayacağım. En yakın zamanda da kendime bir adet çanak ve uydu bağlatmak zorundayım Teledünya kesintilerine karşı önlem almak için.

Erhan 120 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi28 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5190295 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek arıza birimimiz tarafından yapılan incelemeler kapsamında, bölgenize ait dağıtım şebekesi üzerinde elektrik kesintisi yaşanması ve ilgili firmanın onarım süresi uzun zaman alması nedeniyle hizmetlerinizde aksamalar yaşandığı yönünde bilgi aktarımı sağlanmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi28 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5190295 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön