26 Ağustos 2013 #1976548

Teledünya (Türksat) Sorunumla İlgilenilmiyor!

Ben Başakşehir de ikamet etmekteyim adı üstünde burası başlı başına bir şehir. 2 senedir buradayım bir kaç defa internet sitenizden ve genel müdürlüğe kadar başvuruda bulundum neden hala başakşehire gelemediniz? Teledünya'dan şikayetçiyim.

Pekcan 114 Okunma

Cevaplar

  • Pekcan04 Eylül 2013

    Aynı cevabı iki sene öncede verdiniz iki senedir hiç bir gelişme yok genel müdürlüğede başvuruda bulundum iki senedir bir cevap alamadım başakşehire bağlı olan bahçeşehirde varsınız iki senedir başakşehire gelemediniz neden ?

  • Kablo TV Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Abonemiz, Öncelikle hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Şebeke talep başvurusu ile ilgili bulunduğunuz ildeki yetkili birim olan Türksat İl Müdürlüğü ile görüşebilirsiniz. İl Müdürlüğü şebeke ulaştırma konusunda gerekli incelemeleri yaparak tarafınıza olumlu yada olumsuz bir cevap verebilecektir. İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine http://www.turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz Gerçekleştirilen başvurular kapsamında; ilgili il müdürlüklerimiz tarafından fizibilite çalışması yapılmakta olup; gerçekleştirilen çalışma sonrasında il müdürlüklerimiz tarafından müşterilerimize geri dönüş sağlanmaktadır. Şebeke çalışmaları ile ilgili tarihin belli olmaması sebebiyle tarafınıza net bir süre verememekteyiz Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön